ul. Wolności 10
38–540 Zagórz
tel.: 13 46 23 370
e-mail: g2zagorz@poczta.onet.pl
Start » O szkole » Sukcesy szkoły » Konkursy tematyczne

Konkursy tematyczne

ROK SZKOLNY 2016/2017

SZKOLNE:

- I, II, III, V, VI m. kolejno dla Jessicy Dawidko, Agnieszki Śnieżek, Filipa Walko, Damiana Grochowianki, Patrycji Kruczek, Angeliny Śliwiak w szkolnym konkursie fotograficznym pt. "Zima" | Zagórz, 28.02.2017 r.,

- I, II (ex aequo), IV, V, VI m. kolejno Karoliny Marcinik, Wiktorii Kostilek i Jana Pokrywki, Patrycji Kruczek, Dominiki Śliwiak, Radosława Izdebskiego w Konkursie fotograficznym pt. "Jesień zapukała do drzwi" | Zagórz, 7.11.2016 r.

GMINNE:

- II m. Klaudii Mazur i III m. Konrada Szkałuby w Konkursie pt. "Razem zmieniamy Internet na lepsze!" | Zagórz, 4.01.2017 r.

POWIATOWE:

- I i II m. kolejno dla Julii Myćki i Estery Penar w Konkursie fotograficznym "Fotografowanie moją pasją" w kat. "Natura i krajobraz" (do 15 lat) | Sanok. 24.11.2016 r.,

- I i II m. dla Julii Krzywdy w Konkursie fotograficznym "Fotografowanie moją pasją" w kat. "Natura i krajobraz" (od 15 do 25 lat) | Sanok, 24.11.2016 r.,

- II m. dla Julii Krzywdy w Konkursie fotograficznym "Fotografowanie moją pasją" w kat. "Człowiek i różne przejawy jego życia" | Sanok, 24.11.2016 r.,

- nagroda prywatna Mariana Kraczkowskiego przyznana Esterze Penar w Konkursie fotograficznym "Fotografowanie moją pasją" | Sanok, 24.11.2016 r.

MIĘDZYPOWIATOWE:

- V m. Łukasza Krzywdzika w VI Międzypowiatowym Konkursie Historycznym pt. "Oskarżeni o wierność" | Sanok, 27.02.2017 r.

OGÓLNOPOLSKIE:

- II m. dla Julii Krzywdy w Ogólnopolskim konkursie fotograficznym pt. "Różnorodność biologiczna i krajobrazowa BdPN i otuliny" w kat. do lat 15 | Ustrzyki Dolne, 10.12.2016 r.

ROK SZKOLNY 2015/2016

SZKOLNE:

- I, II ex aequo, IV, V i VI kolejno Adama Jędrucha, Dominiki Śliwiak, Radosława Izdebskiego, Jana Pokrywki, Karoliny Marcinik, Tadeusza Urbana w szkolnym konkursie  fotograficznym pt. "Wiosenne obrazowanie" | Zagórz, 15.05.2016 r.,

- I, II, III m. kolejno Anna Krawczyk, Aleksandra Warcholak, Barbara Stachowicz w w Konkursie ekologicznym pt. " Zabawka ze skrawka - recykling art" | Zagórz, styczeń 2016 r.,

- I, II, III, IV i V m. ex aequo Adama Jędrucha, Patrizi Rachwał, Tadeusza Urbana, Radosława Izdebskiego, Dominiki Sitarz, Mateusza Bańczaka w Konkursie fotograficznym pn. "Pokochaj jesień" | Zagórz, 27.10.2015 r.

GMINNE:

- I, II III m. kolejno Julii Krzywdy, Aleksandry Krzysik, Karoliny Alberskiej w Konkursie fotograficznym pt. "Z biegiem Osławy" | Zagórz, 19.01.2016 r.,

- II m. Łukasza Burgera w Gminnym Konkursie Szachowym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz | 16.11.2015 r.

POWIATOWE:

- I i III m. indywidulanie kolejno dla Dominiki Sitarz i Sary Jaworskiej w konkursie pt. "Grupa Bieszczadzka GOPR - wczoraj i dziś" | Sanok, 24.05.2016 r.,

- I m. drużynowo Dominiki Sitarz, Sary Jaworskiej i Łukasza Krzywdzika w konkursie pt. "Grupa Bieszczadzka GOPR - wczoraj i dziś" | Sanok, 24.05.2016 r.,

- II m. Jakuba Wańcowiata w konkursie matematyczno-fizycznym | Sanok, 12.05.2016 r.,

- I m. Julii Krzywdy w VIII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek | Sanok, 1.02.2016 r.,

- I m. Julii Krzywdy w VII Festiwalu Kolęd i Pastorałek pt. "A Słowo ciałem się stało i zamieszkało między nami" | Rzepedź, 29.01.2016 r.,

- wyróżnienie dla Sary Jaworskiej i Julii Myćki w Konkursie pt. "Jesienne wierszowanie" | Sanok, 26.11.2016 r.,

- II m. ex aequo Klaudii Mazur, Moniki Dudek, Adama Jędrucha w Konkursie fotograficznym pt. "Fotografowanie moją pasją" w kat. "Natura i krajobraz" (do lat 15) | Sanok, 19.11.2015 r.,

- III m. i nagroda prywatna dla Anny Tymczyszyn w Konkursie fotograficznym pt. "Fotografowanie moją pasją" w kat. "Natura i krajobraz" (do lat 15) | Sanok, 19.11.2015 r.,

- nagroda specjalna dla Estery Penar w Konkursie fotograficznym pt. "Fotografowabnie moją pasją" w kat. "Natura i krajobraz" (do lat 15) | Sanok, 19.11.2015 r.,

- wyróżnienia dla Julii Krzywdy, Sary Jaworskiej i Natalii Jeziornej w Konkursie fotograficznym pt. "Fotografowanie moją pasją" w kat. "Natura i krajobraz" (do 15 lat) | Sanok, 19.11.2015 r.,

- I m. Justyny Baran w Konkursie fotograficznym pt. "Fotografowanie moją pasją" w kat. "Natura i krajobraz" (od 15 do 25 lat) | Sanok, 19.11.2015 r.,

- wyróżnienie dla Karoliny Alberskiej w Konkursie fotograficznym pt. "Fotografowanie moją pasją" w kat. "Natura i krajobraz" (od 15 do 25 lat) | Sanok, 19.11.2015 r.

- nagrody dla: Oliwii Szczudlik, Natalii Rachwalskiej, Julii Gocko, Barbary Fabian, Grzegorza Śliwiaka w IV Powiatowym Konkursie pt. "Był wszystkim dla wszystkich" | Sanok, 17.11.2015 r.

MIĘDZYPOWIATOWE (REJONOWE)

- III, IV i VI m. kolejno dla Szymona Marszałka, Jakuba Błązowskiego, Jakuba Wańcowiata w Omnibusie Matematycznym | Ustrzyki Dolne, 5.05.2016 r.,

- tytuł laureata dla Aleksandry Warcholak, Julii Kucharskiej i Klaudii Mazur w Konkursie ekologicznym "Ziemia nie jest naszą własnością" | Lesko, 17.03.2016 r.,

- tytuł finalisty dla gabrieli Bogacz, Wiktorii Fal, Jakuba Wańcowiata w Konkursie ekologicznym "Ziemia nie jest naszą własnością" | Lesko, 17.03.2016 r.,

- tytuł finalisty dla Jakuba Pelechowicza i Szymona Marszałka w konkursie "Biochemik" | Sanok, 18.03.2016 r.,

WOJEWÓDZKIE:

- III i IV m. kolejno dla Gabrieli Bogacz i Wiktorii Fal w finale XXIII edycji konkursu i programu "Zachowajmy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" | Ustrzyki Dolne, 10.12.2015 r.,

- II m. drużynowo (Wiktoria Fal, Gabriela Bogacz, Dawid Zielonka) w finale XXIII edycji konkursu i programu "Zachowajmy piękno i walory przyrodnicze Bieszczdów" | Ustrzyki Dolne, 10.12.2015 r.,

- II i V m. kolejno dla Wiktorii Fal i Gabrieli Bogacz w I etapie konkursu "Zachowajmy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" | Ustrzyki Dolne, 25.11.2015 r.,

- II m. (Wiktoria Fal, Gabriela Bogacz, Dawid Zielonka) w kat. drużynowej w I etapie konkursu "Zachowajmy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" | Ustrzyki Dolne, 25.11.2015 r.

OGÓLNOPOLSKIE:

- III m. ex aequo Julii Kucharskiej i Julii Gocko w Ogólnopolskim Konkursie "MEDITEST" | 2.02.2016 r.

- V i VI m. kolejno Wiktorii Fal i Jakuba Wańcowiata w Ogólnopolskim Konkursie "MEDITEST" | 2.02.2016 r.

ROK SZKOLNY 2014/2015

SZKOLNE:

- I, II, III, IV, V, VI m. kolejno dla Justyny Baran, Jacka Usyka, Weroniki Wojtoń, Julii Gocko, Mateusza Bańczaka i Karoliny Alberskiej w Konkursie Fotograficznym "Wiosna idzie..." | Zagórz, 3.06.2015 r.,

- I m. Jana Zająca w konkursie "Mistrz Ortografii 2015" | Zagórz, 26.01. 2015 r.,

- II m. Julii Gocko w konkursie "Mistrz Ortografii 2015" | Zagórz, 26.01.2015 r.,

- III m. Dawida Łegi w konkursie "Mistrz Ortografii 2015" | ZagórZ, 26.01.2015 r.,

- IV, V, VI m. kolejno Kacpra Krawczyka, Klaudii Mazur i Jagody Smulskiej w konkursie "Mistrz Ortografii 2015" | Zagórz, 26.01.2015 r.,

- I m. ex aequo Oliwii Łukowskiej, Mateusza Witowicza i Mateusza Bańczaka w Konkursie fotograficznym "Jesień idzie..." | Zagórz, 7.11.2014 r.,

- IV m. i V m. kolejno Justyny Kiełtyki i Julii Gocko w Konkursie fotograficznym "Jesień idzie..." | Zagórz, 7.11.2014 r.,

- VI m. ex aequo Kamili Sitarz i Justyny Baran w Konkursie fotograficznym "Jesień idzie..." | Zagórz, 7.11.2014 r.
 

GMINNE:

- II m. drużynowo (Grzegorz Husak, Sebastian Krawczyk, Jakub Wańcowiat) w elimininacjach gminnych Ogólnopolskiego Konkursu o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie "Bezpieczni w ruchu drogowym" | kwiecień 2015 r.,

- I, II, III m. kolejno dla Mateusza Bańczaka, Klaudii Mazur, Patryka Salamona w konkursie "Razem tworzymy lepszy Internet" | Zagórz, marzec 2015,

- wyróżnienie dla Anny Kiszki w konkursie "Razem tworzymy lepszy Internet" | Zagórz, marzec, 2015 r.

POWIATOWE:

- I m. ex aequo Justyny Setnik i Mateusza Witowicza w powiatowym konkursie biologiczno-chemicznym "Biochemik - z pierwiastkami za pan brat" | Sanok, 20.03.2015 r.,

- V m. Daniela Kozdrasia w powiatowym konkursie biologiczno-chemicznym "Biochemik - z pierwiastkami za pan brat" | Sanok, 20.03.2015 r.,

- I m. Julii Krzywdy w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Fotografowanie moją pasją" w kat. "Natura i Krajobraz" | Sanok, 5.11.2014 r.

- II m. Moniki Dudek w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Fotografowanie moją pasją" | Sanok, 5.11.2014 r.,

- II m. Kamili Skrobot w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Fotografowanie moją pasją" w kat. "Natura i Krajobraz" | Sanok, 5.11.2014 r.,

- III m. Jacka Usyka w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Fotografowanie moją pasją" w kat. " Człowiek i różne przejawy jego życia" | Sanok, 5.11.2014 r.,

- wyróżnienie dla Julii Krzywdy w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Fotografowanie moją pasją" w kat. "Natura i Krajobraz" | Sanok, 5.11.2014 r.,

- wyróżnienie dla Mateusza Bańczaka w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Fotografowanie moją pasją" w kat. "Natura i Krajobraz" | Sanok, 5.11.2014 r.,

- wyróżnienie dla Martyny Czech w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Fotografowanie moją pasją" w kat. Natura i Krajobraz" | Sanok, 5.11.2014 r.,

- wyróżnienie dla Oliwii Łukowskiej w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Fotografowanie moją pasją" w kat. "Natura i Krajobraz" | Sanok, 5.11.2014 r.,

- wyróżnienie dla Edyty Żytki w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Fotografowanie moją pasją" w kat. "Natura i Krajobraz" | Sanok, 5.11.2014 r.,

- III m. Patryka Bartosika w Powiatowym Konkursie Historycznym" pn. "Powstanie warszawskie" | Sanok, 20.10.2014 r.

 

MIĘDZYPOWIATOWE (REJONOWE):

- I m. i IV m. kolejno Gabrieli Bogacz i Klaudii Mazur w I Międzypowiatowym Konkursie Wiedzy pn. "Prymas Tysiąclecia" | Zagórz, 28.05.2015 r.,

- nagrody dla: Gabrieli Bogacz, Aleksandry Warcholak, Julity Kozubek, Barbary Fabian, Bartosza Czapora w Konkursie Wiedzy o św. Janie Pawle II | Sanok, 19.05.2015 r.,

- III m. Mateusza Witowicza w Konkursie Wiedzy Przyrodniczo-Leśnej | Lesko, 26.03.2015 r.,

- VI m. Daniela Kozdrasia w Konkursie Wiedzy Przyrodniczo-Leśnej | Lesko, 26.03.2015 r.,

- I m., II m., III m., IV m. i VI m., kolejno Justyny Setnik, Daniela Kozdrasia, Jakuba Wańcowiata, Mateusza Witowicza i Wiktorii Fal w Międzypowiatowym Konkursie Ekologicznym "Ziemia nie jest naszą własnością" | Lesko, 23.03.2015 r.,

- V m. Michała Śnieżka w kat. gimnazjów w Międzypowiatowym Konkursie Historycznym pn. "Oskarżeni o wierność" | Sanok, 23.02.2015 r.,

- VI m. ex aequo Kamila Łąckiego i Dawida Zielonki w Międzypowiatowym Konkursie Historycznym pn. "Oskarżeni o wierność" | Sanok, 23.02.2015 r.,

- wyróżnienie dla Aleksandry Krzysik w XV Konkursie Recytatorskim "Wierszowanie" | Sanok, 28.11.2014 r.

 

WOJEWÓDZKIE:

- I m. drużynowo (Mateusz Witowicz, Wiktoria Fal, Daniel Kozdraś) w wojewódzkim konkursie BdPN "Zachowajmy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" | Ustrzyki Dolne, 3.12.2014 r.,

- II m. Mateusza Witowicza w wojewódzkim konkursie BdPN "Zachowajmy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" | Ustrzyki Dolne, 3.12.2014 r.,

- IV m. Wiktorii Fal w wojewódzkim konkursie BdPN "Zachowajmy piekno i walory przyrodnicze Bieszczadów" | Ustrzyki Dolne, 3.12.2014 r.

 

OGÓLNOPOLSKIE:

- II m. Kamili Skrobot w V Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Róźnorodność biologiczna i krajobrazowa Bieszczadzkiego Parku Narodowego i otuliny" w kat. 13-15 lat | Ustrzyki Dolne, 17.03.2015 r.,

- wyróżnienie dla Mateusza Witowicza w V ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Różnorodność biologiczna i krajobrazowa Bieszczadzkiego Parku Narodowego i otuliny" w kat. 13-15 lat | Ustrzyki Dolne, 17.03.2015 r.

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

SZKOLNE:

I m. Karoliny Durdy, Patryka Salamona i Kamili Skrobot w szkolnym konkursie pn. "Razem tworzymy lepszy Internet" (Zagórz, 5.03.2014 r.),

II m. Pawła Śliwiaka w szkolnym konkursie pn. "Razem tworzymy lepszy Internet" (Zagórz, 5.03.2014 r.),

III m. Mateusza Bańczaka w szkolnym konkursie pn. "Razem tworzymy lepszy Internet" (Zagórz, 5.03.21014 r.).

 

POWIATOWE:

- I m. Jakuba Wańcowiata w konkursie pt. "Poznać i pokazać świat - kraje Afryki (Tarnawa Dolna, 19.05.2014 r.), 

- wyróżnienie dla Mateusza Witowicza w konkursie pt. "Poznać i pokazać świat - kraje Afryki" (Tarnawa Dolna, 19.05.2014 r.),

- II m. Natalii Kot w Powiatowym Konkursie Wiedzy o bł. Janie Pawle II pn. "Papież - Wielki Pielgrzym" (Zagórz, 4.04.2014 r.),

- III m. Diany Welc w Powiatowym Konkursie Wiedzy o bł. Janie Pawle II pn. "Papież - Wielki Pielgrzym" (Zagórz, 4.04.2014 r.),

- I m. drużynowo (Natalia Kot, Diana Welc, Paweł Śliwiak) w eliminacjach powiatowych OMTT-K w kat. gimnazjów (Sanok, 26.03.2014 r.),

- GRAND PRIX dla Ilony Karbowiak w Konkursie "Fotografowanie - moją pasją" (Sanok, 14.11.2013 r.),

- III m. Joanny Szczudlik w Konkursie "Fotografowanie - moją pasją"(Sanok, 14.11.2013 r.),

- wyróżnienie dla Mateusza Witowicza w Konkursie "Fotografowanie - moją pasją" (Sanok, 14.11.2013 r.),

- wyróżnienie dla Patrycji Malejki w Konkursie "Fotografowanie - moją pasją" (Sanok, 14.11.2013 r.),

- wyróżnienie dla Anny Pekołup w Konkursie "Fotografowanie - moją pasją" (Sanok, 14.11.2013 r.),

- wyróżnienie dla Oliwii Łukowskiej w Konkursie "Fotografowanie - moją pasją" (Sanok, 14.11.2013 r.)

 

MIĘDZYPOWIATOWE (REJONOWE):

- I m. Natalii Kot w Międzypowiatowym Konkursie Historycznym pt. "Oskarżeni o wierność" - Sanok, 6.03.2014 r.,

- V m. Piotra Kruczka w Międzypowiatowym Konkursie Historycznym pt. "Oskarżeni o wierność" - ( Sanok, 6.03.2014 r. ),

- XII m. Pawła Śliwiaka w Międzypowiatowym Konkursie Historycznym pt. "Oskarżeni o wierność" - ( Sanok, 6.03.2014 r.),

- I m. Dawida Kity w Regionalnym Konkursie Recytatorsko - Fotograficznym pod patronatem Janusza Szubera (kat. recytacja) - (Sanok, 23.10.2013 r.),

- wyróżnienie dla Klaudii Fary w Regionalnym Konkursie Recytatorsko - Fotograficznym pod patronatem Janusza Szubera (kat. recytacja) - (Sanok, 23.10.2013 r.),

- I m. Mateusza Witowicza w Regionalnym Konkursie Plastyczno - Literackim "Śladami inspiracji twórców Podkarpacia" (kat. fotografia) - (Sanok, 23.10.2013 r.),

- wyróżnienie dla Dominiki Szczudlik w Regionalnym Konkursie Plastyczno - Literackim "Śladami inspiracji twórców Podkarpacia" (kat. fotografia) - Sanok, 23.10.2013 r.),

- wyróżnienie dla Andżeliki Kawałek w Regionalnym Konkursie Plastyczno - Literackim "Śladami inspiracji twórców Podkarpacia" (kat. praca plastyczna) - (Sanok, 23.10.2013 r.),

- wyróżnienie dla Edyty Żytki w Regionalnym Konkursie Plastyczno - Literackim "Śladami inspiracji twórców Podkarpacia" (kat. praca plastyczna)- Sanok, 23.10.2013 r.,

-  wyróżnienie dla Wiktorii Radwańskiej w Regionalnym Konkursie Plastyczno - Literackim "Śladami inspiracji twórców Podkarpacia" (kat. praca plastyczna) - Sanok, 23.10.2013 r.,

- wyróżnienie dla Samanty Janii w Regionalnym Konkursie Plastyczno - Literackim "Śladami inspiracji twórców Podkarpacia" (kat. praca plastyczna), Sanok, 23.10.2013 r.,

 

WOJEWÓDZKIE:

- I m. Przemysława Kasprzyka w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Technicznej "Sapere aude" ( Jarosław, 28.02.2014 r. ),

- IV m. Mateusza Witowicza w finale XXI edycji konkursu "Zachowamy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" (Ustrzyki Dolne, 3.12.2013 r.),

- II m. zespołowo (Mateusz Witowicz, Daniel Kozdraś, Dawid Kita) w finale XXI edycji konkursu "Zachowamy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" (Ustrzyki Dolne, 3.12.2013 r.),

- II m. zespołowo (Mateusz Witowicz, Daniel Kozdraś, Dawid Kita) w I etapie XXI edycji konkursu "Zachowamy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" (Ustrzyki Dolne, 20.11.2013 r.),

- II m. Mateusza Witowicza w I etapie XXI edycji konkursu "Zachowamy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" (Ustrzyki Dolne, 20.11.2013 r.),

- IX m. Daniela Kozdrasia w I etapie XXI edycji konkursu "Zachowamy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" (Ustrzyki Dolne, 20.11.2013 r.),

- XI m. Dawida Kity w I etapie XXI edycji konkursu "Zachowamy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" (Ustrzyki Dolne, 20.11.2013 r.).

 

OGÓLNOPOLSKIE:

- III m. Daniela Kozdrasia w Ogólnopolskim Konkursie Meditest (OCE) - (listopad 2013 r.),

- III m. Mateusza Witowicza w Ogólnopolskim Konkursie Meditest (OCE) - (listopad 2013 r.),

- wyróżnienie dla Justyny Setnik ( 13. m), Anny Kiszki (14. m), Dominiki Mrózek (15. m), Wiktorii Fal (16. m) w Ogólnopolskim Konkursie Meditest (OCE) - (listopad 2013 r.),

- III m. Weroniki Grochowianki w IV Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Fotografów Przyrody pn. "Różnorodność biologiczna i krajobrazowa Bieszczadzkiego Parku Narodowego i otuliny" w kat. 13-15 lat (Ustrzyki Dolne, 6.12.2013 r.).

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

GMINNE:

- II m. ex aequo Wiktorii Radwańskiej w 17. Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Sukcesik 2013" (Zagórz, 16.06.2013 r.),

- I m. Jagody Zielińskiej w konkursie pn. "Bombka bożonarodzeniowa" w kat. gimnazjów i dorosłych (Zagórz, 18.12.2012 r.),  

- III m. Bartosza Bąka w konkursie pn. "Bombka bożonarodzeniowa" w kat. gimnazjów i dorosłych (Zagórz, 18.12.2012 r.),

- I m. Pauliny Pancerz w Konkursie Fotograficznym „Barwy jesieni” w kat. gimnazjów (Zagórz, 14.11.2012 r.),

-  II m. Anny Sydorczak w Konkursie Fotograficznym „Barwy jesieni” w kat. gimnazjów (Zagórz, 14.11.2012 r.),

-  III m. Anny Perkołup w Konkursie Fotograficznym „Barwy jesieni” w kat. gimnazjów (Zagórz, 14.11.2012 r.),

 

MIĘDZYGMNINNE:

- II m. Alicji Czerwieniak i Katarzyny  Skrobot w Międzygminnym Konkursie Literackim "Jan Paweł II na polskiej ziemi" (Tarnawa Dolna, 18.05.2013 r.),

- wyróżnienie dla Mateusza Witowicza w Międzygminnym Konkursie Literackim "Jan Paweł II na polskiej ziemi" (Tarnawa Dolna, 18.05.2013 r.).

 

POWIATOWE:

- III m. Mateusza Witowicza w X Międzyszkolnym Konkursie Twórczości Własnej w kat. gimnazja (Sanok, 11.06.2013 r.),

- I m. ex aequo Klaudii Solon w konkursie piosenki "Zaśpiewaj!" (Sanok, 26.04.2013 r.),

- III m. drużynowo (Dawid Kita, Krystian Ogarek, Krzysztof Baraniewicz) w powiatowym finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w ruchu Drogowym (Besko, 18.04.2013 r.),

- II m. drużynowo Dominiki Koczery, Diany Welc i Cypriana Falenczaka w eliminacjach powiatowych OMTT-K (Sanok, 12.04.2013 r.),

- wyróżnienie dla Natalii Strzeleckiej w konkursie literackim "List do św. Mikołaja" (Sanok, 14.12.2012 r.),

- wyróżnienie dla Samanty Janii w konkursie literackim "List do św. Mikołaja" (Sanok, 14.12.2012 r.),

- wyróżnienie dla Darii Mielnik w Konkursie Recytatorskim "Jesienne wierszowanie" (Sanok, 26.11.2012 r.),

- wyróżnienie dla Darii Pach w Konkursie Fotograficznym „Fotografowanie &‐ moją pasją” w kat. do 14 lat (Sanok, 8.11.2012 r.),

- III m. Natalii Strzeleckiej w Konkursie Fotograficznym „Fotografowanie – moją pasją” w kat. do 15-18 lat (Sanok, 8.11.2012 r.),

- nagroda specjalna dla Natalii Strzeleckiej w Konkursie Fotograficznym „Fotografowanie – moją pasją” za cykl zdjęć (Sanok, 8.11.2012 r.),

- III m. Klaudii Solon w I Festiwalu Piosenki Europejskiej „Eurosan” w kat. II – soliści gimnazjów (Sanok, 26.09.2012 r. ),

 

MIĘDZYPOWIATOWE ( REJONOWE ):

- II m. Mateusza Witowicza w XIII edycji Krośnieńskiego Konkursu Literackiego "Tajemnice pisania" w kat. gimnazjów - poezja (Krosno, 18.12.2012 r. )

- wyróżnienie dla Kamili Adamskiej w Konkursie Fotograficznym "Podkarpacie - czyste i zielone" (Przemyśl, 15.12.2012 r.),

- VIII m. Mateusza Witowicza w Konkursie Fotograficznym "Podkarpacie - czyste i zielone" (Przemyśl, 15.12.2012 r.),

- IX  m. Angeli Żytki w Konkursie Fotograficznym "Podkarpacie - czyste i zielone" (Przemyśl, 15.12.2012 r.),

 

WOJEWÓDZKIE:

- II m. Darii Mielnik w "VIII Konkursie Recytatorskim im. Ulany Krawczenko" (Przemyśl, 20.12.2012 r.),

- wyróżnienia dla Darii Mielnik, Alicji Czerwieniak, Cypriana Falenczaka w "VIII Konkursie im. Ulany Krawczenko (własna interpretacja poezji Mili Łuczak - Przemyśl, 10.12.2012 r.),

- III m. Kamila Mokrzyckiego w finale wojewódzkim XXI edycji konkursu "Zachowajmy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" (Ustrzyki Dolne, 6.12.2012 r.),
  
- II m. zespołu w składzie: Daria Mielnik, Kamil Mokrzycki, Paweł Klaja, w finale wojewódzkim XXI edycji konkursu "Zachowajmy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" (Ustrzyki Dolne, 6.12.2012 r.),   

- II m. zespołu w składzie: Daria Mielnik, Kamil Mokrzycki, Paweł Klaja, w I etapie XXI edycji konkursu "Zachowajmy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" (Ustrzyki Dolne, 21.11.2012 r.),

- III m., VI m., XI m., XIII m. kolejno Kamila Mokrzyckiego, Darii Mielnik, Katarzyny Skrobot i Pawła Klai w I etapie XXI edycji konkursu "Zachowajmy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów" (Ustrzyki Dolne, 21.12.2012 r.),

 

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE:

- VII m. drużyny (Przemysław Kasprzyk, Dawid Kita, Jakub Matuła) w X Międzywojewódzkim Konkursie "Życie i działalaność Ignacego Łukasiewicza" w kategorii wiedza (Jasło, 29.05.2013 r.),

- wyróżnienie dla Mateusza Witowicza w X Międzywojewódzkim Konkursie "Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza" w kategorii poetyckiej (Jasło, 29.05.2013 r.),

OGÓLNOPOLSKIE:

- III m. ex aequo Mateusza Witowicza w XIX Konkursie Poetyckim im. Janusza Korczaka (Płock, 8.04.2013 r.),




AKTUALNOŚCI

Brak dokumentów do wyświetlenia.

Nasze galerie

1m.jpg
No polls available at this time.