ul. Wolności 10
38–540 Zagórz
tel.: 13 46 23 370
e-mail: g2zagorz@poczta.onet.pl
Start » O szkole » Sukcesy szkoły » Olimpiady i konkursy przedmiotowe

Olimpiady i konkursy przedmiotowe

ROK SZKOLNY 2016/2017

SZKOLNE:

- I, II, III, IV i V m. (ex aequo) kolejno dla Joanny Fabian, Justyny Orłowskiej, Jessicy Waszajło, Karoliny Husak, Karoliny Kapalskiej i Jessicy Dawidko w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii 2017" w kat. klas pierwszych | Zagórz, 6.03.2017 r.,

- awans Julii Kucharskiej do etapu rejonowego Konkursu języka niemieckiego | Rzeszów, 8.11.2016 r.,

- awans Jakuba Błażowskiego do etapu rejonowego Konkursu matematycznego | Rzeszów, 8.11.2016 r.,

- awans Jakuba Pelechowicza, Łukasza Burgera, Julii Kucharskiej, Szymona Marszałka do etapu rejonowego Konkursu chemicznego | Rzeszów, 7.11.2016 r.,

- awans Julii Krzywdy, Julity Kozubek, Aleksandry Krzysik, Aleksandry Warcholak do etapu rejonowego Konkursu języka polskiego | Rzeszów, 3.11.2016 r.,

- awans Julii Kucharskiej, Aleksandry Warcholak, Klaudii Mazur, Julii Krzywdy, Edyty Jaworskiej do etapu rejonowego Konkursu biologicznego | Rzeszów, 28.10.2016 r.,

- awans Konrada Kluski i Jakuba Szczudlika do etapu rejonowego Konkursu historycznego | Rzeszów, 26.10.2016 r.,

- awans Aleksandry Warcholak i Sary Gocko do etapu rejonowego Konkursu z jęz. ukraińskiego | Rzeszów, 24.10.2016 r.

MIĘDZYPOWIATOWE (REJONOWE):

- V m. Łukasza Krzywdzika w VI Międzypowiatowym Konkursie Historycznym pt. "Oskarżeni o wierność" | Sanok, 27.02.2017 r.,

- awans Jakuba Szczudlika i Konrada Kluski do etapu wojewódzkiego Konkursu historycznego | Rzeszów, 30.01.2017 r.,

- awans Julii Kucharskiej do etapu wojewódzkiego Konkursu języka niemieckiego | Rzeszów, 25.01.2017 r.,

- awans Jakuba Błażowskiego do etapu wojewódzkiego Konkursu matematycznego | Rzeszów, 24.01.2017 r.,

- awans Łukasza Burgera i Szymona Marszałka do etapu wojewódzkiego Konkursu chemicznego | Rzeszów, 9.01.2017 r.,

- awans Julii Krzywdy i Julity Kozubek do etapu wojewódzkiego Konkursu polonistycznego | Rzeszów, 5.01.2017 r.,

- awans Julii Kucharskiej do etapu wojewódzkiego Konkursu z biologii | Rzeszów, 29.12.2016 r.,

- awans Oskara Szmyda do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1863. Za wolność Waszą i Naszą" | Krosno, 15.12.2016 r.

WOJEWÓDZKIE:

- 2. i 8. m. kolejno Justyny Orłowskiej i Joanny Fabian w woj. podkarpackim w kat. klas pierwszych w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny" | Zagórz, 14.12.2016 r.,

- 8. m. Anny Tymczyszyn w woj. podkarpackim w kat. klas drugich w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny" | Zagórz, 14.12.2016 r.

ROK SZKOLNY 2015/2016

SZKOLNE:

- I, II, III, IV, V, VI m. kolejno: Klaudii Mazur, Barbary Fabian, Julii Marcinkowskiej, Łukasza Burgera, Judyty Pietrzak, Kamila Sapielaka w Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii 2016" | Zagórz, 12.02.2016 r.,

- awans Macieja Pietrasza, Jakuba Pelechowicza, Pawła Nowakowskiego do II etapu Konkursu Informatycznego | Mielec, 23.11.2015 r.,

- awans Jakuba Wańcowiata do etapu rejonowego Konkursu z Historii | Rzeszów, 25.11.2015 r.,

- awans Julii Kucharskiej, Julity Kozubek, Julii Krzywdy, Jakuba Wańcowiata, Dawida Łegi do etapu rejonowego Konkursu z Języka Polskiego | Rzeszów, 20.11.2015 r.,

- awans Jakuba Pelechowicza i Łukasza Burgera do etapu rejonowego Konkursu z Chemii | Rzeszów, 13.11.2015 r.,

- awans Julii Kucharskiej, Jakuba Wańcowiata, Aleksandry Warcholak, Julii Gocko, Wiktorii Fal, Edyty Jaworskiej, Julii Krzywdy do etapu rejonowego Konkursu z Biologii | Rzeszów, 6.11.2015 r.,

- awans Dawida Łegi do etapu rejonowego Konkursu z Języka Angielskiego | Rzeszów, 6.11.2015 r.

MIĘDZYPOWIATOWE (REJONOWE):

- awans Jakuba Wańcowiata do finału wojewódzkiego konkursu z historii | Rzeszów, 3.02.2016 r.,

- awans Julii Kucharskiej do finału wojewódzkiego konkursu z języka polskiego | Rzeszów, 28.01.2016 r.,

- awans Julii Gocko, Aleksandry Warcholak, Moniki Dudek do finału wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z języka ukraińskiego | Rzeszów, 5.01.2016 r.,

- awans Jakuba Pelechowicza do finału wojewódzkiego konkursu z chemii | Rzeszów, 13.01.2016 r.,

- awans Dawida Łegi do finału wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego | Rzeszów, 5.01.2016 r.,

- awans Julii Kucharskiej i Jakuba Wańcowiata do finału wojewódzkiego konkursu z biologii | Rzeszów, 24.12.2015 r.

WOJEWÓDZKIE:

- 2. m. Jakuba Wańcowiata w woj. podkarpackim w kat. klas trzecich w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym "Omnibus" | Zagórz, 10.05.2016 r.,

- 1. m. Julii Kucharskiej w woj. podkarpackim (8. m. w kraju) w kat. klas drugich w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym "Omnibus" | Zagórz, 10.05.2016 r.,

- 5. m. Julii Krzywdy w woj. podkarpackim w kat. klas drugich w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym "Omnibus" | Zagórz, 10.05.2016 r.,

- 4. m. Łukasza Krzywdzika w woj. podkarpackim w kat. klas pierwszych w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym "Omnibus" | Zagórz, 10.05.2016 r.,

- 6. m. Natalii Rachwalskiej w woj. podkarpackim w kat. klas pierwszych w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym "Omnibus" | Zagórz, 10.05.2016 r.,

- tytuł finalisty dla Jakuba Wańcowiata w wojewódzkim konkursie historycznym | Rzeszów, 11.04.2016 r.,

- tytuł laureata dla Dawida Łegi w wojewódzkim konkursie z języka angielskiego | Rzeszów, 4.03.2016 r.,

- tytuł laureata dla Julii Kucharskiej wojewódzkim konkursie z biologii | Rzeszów, 3.03.2016 r.,

- 8. m. Patrycji Rybczak w woj. podkarpackim w kat. klas pierwszych w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny 2015" | Zagórz, 16.12.2016 r.,

- 2. m. Julity Kozubek w woj. podkarpackim w kat. klas drugich w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny 2015" | Zagórz, 16.12.2016 r.,

- 7. m. Kacpra Wójcika w woj. podkarpackim w kat. klas drugich w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny 2015" | Zagórz, 16.12.2016 r.

OGÓLNOPOLSKIE:

- 11. m. Klaudii Mazur w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym | Warszawa, 6.06.2016 r.

ROK SZKOLNY 2014/2015

SZKOLNE:

- I, II, III m. kolejno Szymona Kasprzyka, Piotra Kotulskiego I Szymona Sitka w szkolnym konkursie "Mistrz geografii fizycznej" | Zagórz, 17.04.2015 r.,

- awans Julii Gocko do etapu rejonowego Konkursu z Języka Ukrańskiego | Rzeszów, 12.11.2014 r.

- awans Dawida Łegi do etapu rejonowego Konkursu z Języka Angielskiego | Rzeszów, 4.11.2014 r.

- awans Cypriana Falenczaka do etapu rejonowego Konkursu Fizycznego | Rzeszów, 4.11.2014 r.,

- awans Szymona Kasprzyka do etapu rejonowego Konkursu Fizycznego | Rzeszów, 4.11.2014 r.,

- awans Jana Zająca do etapu rejonowego Konkursu Fizycznego | Rzeszów, 4.11.2014 r.,

- awnas Cypriana Falenczaka do etapu rejonowego Konkursu Matematycznego | Rzeszów, 27.10.2014 r.,

- awans Jana Zająca do etapu rejonowego Konkursu Matematycznego | Rzeszów, 27.10.2014 r.,

- awans Mateusza Witowicza do etapu rejonowego Konkursu Biologicznego | Rzeszów, 20.10.2014 r.,

- awans Daniela Kozdrasia do etapu rejonowego Konkursu Biologicznego | Rzeszów, 20.10.2014 r.,

- awans Jakuba Wańcowiata do etapu rejonowego Konkursu Biologicznego | Rzeszów, 20.10.2014 r.,

- awans Justyny Setnik do etapu rejonowego Konkursu Biologicznego | Rzeszów, 20.10.2014 r.,

- awans Jagody Zielińskiej do etapu rejonowego Konkursu Biologicznego | Rzeszów, 20.10.2014 r.,

- awans Cypriana Falenczaka do etapu rejonowego Konkursu Chemicznego | Rzeszów, 20.10.2014 r.,

- awnas Mateusza Witowicza do etapu rejonowego Konkursu Chemicznego | Rzeszów, 20.10.2014 r.,

- awans Julii Kucharskiej do etapu rejonowego Konkursu Polonistycznego | Rzeszów, 16.10.2014 r,

 

MIĘDZYPOWIATOWE (REJONOWE):

- III, V, VII (ex aequo), VII m. kolejno Jana Zająca, Szymona Kasprzyka, Cypriana Falenczaka, Jakuba Wańcowiata, Amadeusza Kielara W Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym | Ustrzyki Dolne, 19.02-27.04.2015 r.,

- awans Dawida Łegi do etapu wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego | Rzeszów, 15.12.2014 r.,

- awans Cypriana Falenczaka do etapu wojewódzkiego Konkursu z Matematyki | Rzeszów, 15.12.2014 r.,

- awans Cypriana Falenczaka do etapu wojewódzkiego Konkursu z Fizyki | Rzeszów, 9.12.2014 r.,

- awans Szymona Kasprzyka do etapu wojewódzkiego Konkursu z Fizyki | Rzeszów, 9.12.2014 r.,

- awans Mateusza Witowicza do etapu wojewódzkiego Konkursu z Biologii | Rzeszów, 4.12.2014 r.,

- awans Daniela Kozdrasia do etapu wojewódzkiego Konkursu z Biologii | Rzeszów, 4.12.2014 r.,

- awans Jakuba Wańcowiata do etapu wojewódzkiego Konkursu z Biologii | Rzeszów, 4.12.2014 r.,

- awans Cypriana Falenczaka do etapu wojewódzkiego Konkursu Chemicznego | Rzeszów, 2.12.2014 r.,

- awans Julii Kucharskiej do etapu wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego | Rzeszów, 27.11.2014 r.


WOJEWÓDZKIE:

- I m. Jakuba Wańcowiata w woj. podkarpackim w kat. klas drugich w Ogólnopolskim Konkursie "Omnibus 2015",

- IV m. Wiktorii Fal w woj. podkarpackim w kat. klas drugich w Ogólnopolskim Konkursie "Omnibus 2015",

- II m. Julii Kucharskiej w woj. podkarpackim w kat. klas pierwszych w Ogólnopolskim Kukursie "Omnibus 2015",

- IV m. Martyny Czech w woj. podkarpackim w kat. klas pierwszych w Ogólnopolskim Konkursie "Omnibus 2015",

- VII m. Jana Zająca w woj. podkarpackim w kat. klas trzecich w Ogólnopolskim Konkursie "Omnibus 2015",

- tytuł finalisty dla Dawida Łegi w wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego | Rzeszów, 06.03.2015 r.,

- tytuł laureata dla Julii Kucharskiej w wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego | Rzeszów, 03.03.2015 r.,

- tytuł finalisty dla Cypriana falenczaka w  wojewódzkim Konkursie z Fizyki | Rzeszów, 12.02.2015 r.,

- tytuł finalisty dla szymona Kasprzyka w wojewódzkim Konkursie z Fizyki | Rzeszów, 12.02.2015 r.,

- tytuł finalisty dla Cypriana falenczaka w wojewódzkim Konkursie z Chemii | Rzeszów, 5.02.2015 r.,

- tytuł laureata dla Mateusza Witowicza w wojewódzkim Konkursie z Biologii | Rzeszów, 5.02.2015 r.,

- tytuł finalisty dla Daniela Kozdrasia w wojewódzkim Konkursie z Biologii | Rzeszów, 5.02.2015 r.,

- tytuł finalisty dla Jakuba Wańcowiata w wojewódzkim Konkursie z Biologii | Rzeszów, 5.02.2015 r.,

- 1. m. Julii Kucharskiej w województwie podkarpackim w kat. klas pierwszych gimnazjów (10. m w kraju) w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny 2014",

- 7. m. Klaudii Mazur w województwie podkarpackim w kat. klas pierwszych gimnazjów (43. m w kraju) w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny 2014",

- 11. m. Macieja Pietrasza w województwie podkarpackim w kat. klas pierwszych gimnazjów (58. m w kraju) w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny 2014",

- 5. m. Jakuba Wańcowiata w województwie podkarpackim w kat. klas drugich gimnazjów  (31. m w kraju) w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny 2014",

- 5. m Jana Zająca w województwie podkarpackim w kat. klas trzecich gimnazjów (10. m w kraju) w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny 2014",

- 16. m Klaudii Fary w województwie podkarpackim w kat. klas trzecich gimnazjów w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny 2014".

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

MIĘDZYPOWIATOWE (REJONOWE):

- awans Przemysława Kasprzyka do finału wojewódzkiego konkursu chemicznego,

- awans Natalii Kot do finału wojewódzkiego konkursu z historii,

- awans Przemysława Kasprzyka do finału wojewódzkiego konkursu matematycznego,

- awans Mateusza Witowicza do finału wojewódzkiego konkursu z biologii,

- awans Przemysława Kasprzyka, Jana Zająca i Cypriana Falenczaka do finału wojewódzkiego konkursu z fizyki,

 

WOJEWÓDZKIE:

- VI m. ex aequo ( tytuł laureata ) Przemysława Kasprzyka w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym ( Rzeszów, 13.03.2014 r. ),

- tytuł finalisty dla Cypriana Falenczaka w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym ( Rzeszów, 13.03.2014 r.),

- tytuł finalisty dla Jana Zająca w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym ( Rzeszów, 13.03.2014 r. ),

- VII m. ex aequo ( tytuł laureata ) Diany Welc w Wojewódzkim Konkursie Języka Ukraińskiego ( Rzeszów, 27.02.2014 r. ),

- 26. m. ( tytuł laureata ) Przemysława Kasprzyka w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym ( Rzeszów, 27.02.2014 r.),

- VIII m. ex aequo (tytuł laureata) Natalii Kot w Wojewódzkim Konkursie Historycznym ( Rzeszów, 21.02.2014 r.),

- IV m. ex aequo (tytuł laureata) Mateusza Witowicza w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym ( Rzeszów, 21.02.2014 r.),

- II m. ex aequo (tytuł laureata) Przemysława Kasprzyka w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym ( Rzeszów, 21.02.2014 r.),

- I m. Kamila Sołopatycza w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny 2013" w kat. klas pierwszych gimnazjum - (18.12.2013 r.),

- II m. Jakuba Wańcowiata w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny 2013" w kat. klas pierwszych gimnazjum - (18.12.2013r.),

- IV m. Dawida Kruczka w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny 2013" w kat. klas pierwszych gimnazjum - (18.12.2013 r.),

- IV m. Dawida Łegi w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik HHumanistyczny 2013" w kat. klas pierwszych gimnazjum - (18.01.2013 r.),

- VI m. Jana Zająca w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny 2013" w kat. klas drugich gimnazjum - (18.12.2013 r.),

- III m. Natalii Kot w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny 2013" w kat. klas trzecich gimnazjum - (108.01.2013 r.).

 

OGÓLNOPOLSKIE:

- IV m. Kamila Sołopatycza w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Humanistyczny 2013" w kat. klas pierwszych gimnazjum - (18.12.2013 r.).

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

SZKOLNE:

- I m., II m., III m. kolejno Natalii Kot, Przemysława Kasprzyka i Dawida Kity w konkursie "Język polski - to lubię!" (Zagórz, 16.04.2013 r.),

- I m. ex aequo Kamili Adamskiej, Karoliny Woźniak i Aleksandry Wójcik w konkursie "Język polski bez tajemnic" (Zagórz, 26.03.2013 r.),

- IV m. Anny Sydorczak w konkursie "Język polski bez tajemnic" (Zagórz, 26.03.2013 r.),

- I m. Jana Zająca w konkursie "Język polski bez tajemnic" (Zagórz, 25.02.2013 r.),

- II m. Klaudii Fary w konkursie "Jezyk polski bez tajemnic" (Zagórz, 25.02.2013 r.),

- III m. Mateusza Witowicza w konkursie "Język polski bez tajemnic" (Zagórz, 25.02.2013 r.),

- awans Łukasza Pałysa, Przemysława Kasprzyka i Cypriana Falenczaka do etapu rejonowego w konkursie "Sapere Aude" - odważ się być mądrym,

 

MIĘDZYPOWIATOWE ( REJONOWE ):

- IV m. Natalii Kot w kat. gimnazjów w Międzypowiatowym Konkursie Historycznym "Oskarżeni o wierność" (Sanok, 1.03.2013 r.),

- IX m. Przemysława Marcinika w kat. gimnazjów w Międzypowiatowym Konkursie Historycznym "Oskarżeni o wierność" (Sanok, 1.03.2013 r.),

- awans Patryka Dołżyckiego do finału wojewódzkiwego konkursu z historii ( Krosno, 13.12.2012 r. ),

- awans Dawida Wajdy do finału wojewódzkiego konkursu z historii (Krosno, 13.12.2012 r. ),

- udział Natalii Kot w II etapie konkursu z historii (Krosno, 13.12.2012 r.),

-  VI m. Przemysława Kasprzyka w rejonowym konkursie z chemii (Krosno, 1.12.2012 r.),

-  III m. ex aequo Przemysława Kasprzyka w rejonowym konkursie z matematyki (Krosno, 23.11.2012 r.),

- III m. ex aequo Przemysława Kasprzyka w rejonowym konkursie z fizyki (Krosno, 17.11.2012 r.),

- udział Łukasza Pałysa w rejonowym konkursie z fizyki (Krosno, 17.11.2012 r.),

 

WOJEWÓDZKIE:

- II m. Przemysława Kasprzyka w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Technicznej "Sapere Aude" - odważ się być mądrym w kat. interdyscyplinarnej (Jarosław, 26.03.2013 r.)

- tytuł finalisty dla Patryka Dołżyckiego w wojewódzkim konkursie historycznym (Rzeszów, 18.02.2013 r.),

- tytuł finalisty dla Dawida Wajdy w wojewódzkim konkursie historycznym (Rzeszów, 18.02.2013 r.),

- tytuł finalisty dla Przemysława Kasprzyka w wojewódzkim konkursie chemicznym (Rzeszów, 7.02.2013 r.),

- tytuł finalisty dla Przemysława Kasprzyka w wojewódzkim konkursie fizycznym (Rzeszów, 21.01.2013 r.)

- tytuł finalisty dla Przemysława Kasprzyka w wojewódzkim konkursie matematycznym (Rzeszów, 21.01.2013 r.),

 

OGÓLNOPOLSKIE:

- VI m. Jana Zająca w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Omnibus" (kwiecień 2013 r.),

- I m. Natalii Kot w Ogólnopolskim Konkursie z Geografii "Galileo" (kwiecień 2013),

- V m. Przemysława Kasprzyka w Ogólnopolskim Konkursie z Chemii "Galileo" ( kwiecień 2013 r.),

- III m. Mateusza Witowicza w Ogólnopolskim Konkursie z Chemii "Galileo" (kwiecień 2013), 

- V m. Mateusza Witowicza w Ogólnopolskim Konkursie z Biologii "Galileo" (kwiecień 2013 r.),

-  Mateusz Witowicz - laureat w kat. klas I gimnazjum w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym MULTITEST 2012 z chemii,

- Przemysław Kasprzyk - laureat w kat. klas II gimnazjum w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym MULTITEST  2012 z chemii,

    Brak dokumentów do wyświetlenia.




AKTUALNOŚCI

Brak dokumentów do wyświetlenia.

Nasze galerie

a22.jpg
No polls available at this time.