Start » Uczniowie Gimnazjum w II etapie konkursów przedmiotowych

W tym roku uczniowie Gimnazjum w Zagórzu ponownie szturmują kolejne etapy konkursów organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Właśnie zakończyli udział w II etapie (rejonowym) konkursu. Są spore szanse na dalszy awans do etapu wojewódzkiego – finałowego, w którym walczy się o tytuły finalisty albo ten najwyższy tytuł laureata, ale już sam fakt zakwalifikowania się do etapu rejonowego 10 uczniów w szkole, która liczy raptem ich 77, jest ogromnym sukcesem.

Są to:

Matematyka: Krzysztof Krzywdzik

Biologia: Aleksandra Semen Michał Niesytto Podkalicka Anna

Chemia: Oliwia Tworzydlak Krzysztof Krzywdzik Karolina Husak Justyna Orłowska Jakub Trzciniecki

Historia: Joanna Fabian.

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że sukcesy nie przychodzą same. W rzeczywistości to odrobina talentu i ogromna praca.

Praca pod kierunkiem zaangażowanych ofiarnych i profesjonalnych nauczycieli przewodników.

Cieszymy się niezmiernie, że nasza szkoła błyszczy i utalentowanymi uczniami i wybitnymi nauczycielami.