Start » Sara Jaworska i Aleksandra Semen stypendystkami Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie

Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie zatwierdził listy rankingowe wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne w roku szkolnym 2017/2018. Stypendium zostało przyznane 230 uczniom, w tym dwu uczennicom Gimnazjum w Zagórzu - Sarze Jaworskiej z klasy III c oraz Aleksandrze Semen z klasy II c. Gimnazjalistki realizują opracowany przez opiekuna, p. Krystynę Witowicz Indywidualny Plan Rozwoju, na którego realizację przyznane zostało stypendium.

Gratulujemy Oli i Sarze oraz życzymy sukcesów edukacyjnych i spełnienia marzeń