ul. Wolności 10
38–540 Zagórz
tel.: 13 46 23 370
e-mail: g2zagorz@poczta.onet.pl
Start » Dzień Edukacji Narodowej 2018 i NAGRODA MINISTRA DLA NASZEGO NAUCZYCIELA

Dzień Edukacji Narodowej 2018

                            Humor, radość, wdzięczność, to uczucia, które towarzyszyły całej społeczności gimnazjalnej z okazji obchodów Dnia Nauczyciela. Samorząd Uczniowski, pod czujnym okiem opiekuna Pana A. Chrobaka, przygotował krótką inscenizację na temat codziennych zmagań uczniów z nauczycielami. Udowodnili, jak bardzo doceniają nauczycielski trud włożony w ich wychowanie i naukę. Podkreślili również ważną rolę pracowników obsługi, bez których nasza szkoła nie byłaby tak piękna, czysta i przyjazna.

                         Pan dyrektor J. Hryszko złożył wszystkim pracownikom szkoły życzenia i  gratulacje. Podkreślił trudną rolę nauczycieli w nowych realiach szkolnictwa, dodał otuchy i podziękował za codzienną ciężką pracę. Byliśmy dumni z faktu, że tym dniu tak wielu nauczycieli naszej szkoły otrzymało Nagrody Dyrektora, Burmistrza i po raz pierwszy w historii szkolnictwa gminnego Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej. Tą najwyższą nagrodę otrzymała z rąk Pani Kurator Województwa Podkarpackiego  Małgorzaty Rauch, na uroczystości w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku (na naszych zdjęciach - również na naszej stronie Facebook). Jest ona przyznawana tylko nauczycielom o najwybitniejszy zasługach i osiągnięciach.

                          Mamy zaszczyt w tym miejscu, dzięki informacjom udzielonym nam przez Pana Dyrektora,  wymienić tylko najważniejsze sukcesy uczniów, którzy mieli szczęście pracować i zdobywać wiedzę z Panią Witowicz.

Otóż:

5 Laureatów i 6 Finalistów Kuratoryjnym Konkursie Biologicznym;

5 Laureatów i 4 FinalistówKuratoryjnym Konkursie Chemicznym;

5 Finalistów w Ogólnopolskim III-etapowym Konkursie Transplantologicznym „Przeszczep sobie zdrowie” w Szczecinie pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty i Ministra Zdrowia;

9 Laureatów w kategorii indywidualnej i 12-w kategorii zespołowej w woj. Konkursie Bieszczadzkiego PN pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty „Zachowajmy piękno i walory Bieszczadów”. Konkurs jest podsumowaniem całorocznego Program Edukacji Ekologicznej we współpracy z BdPN;

Czterokrotne zwycięstwo (laureaci I m.) Drużyny Młodych Zagórskich Ekologów, prowadzonych przez P. Witowicz, w całorocznej Harcerskiej Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej „Florek” oraz

10 laureatów indywidualnych w Ogólnopolskich konkursach w ramach Akcji Ekologicznej;

W Ogólnopolskich Konkursach Przedmiotowych z Biologii, 12 Laureatów w Olympusie i 7 laureatów w Multiteście, 17 Laureatów Konkursu z Ekologii EKOTEST, 10 Laureatów i 5 Finalistów w Konkursie nt. Zdrowia i jego ochrony „MediTest”; w Ogólnopolskich Konkursach Przedmiotowych z Chemii 15 Laureatów w  Olimpusie,

3 laureatów w Galileo;

12 Laureatów w Konkursie Biologicznym „Znam swoje ciało” pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

 4 Laureatów i 3 Finalistów w Rejonowym Konkursie „Chemiczny Elementarz Gimnazjalisty” pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty;

8 Laureatów w Konkursie Wiedzy Przyrodniczo-Leśne;

9 Laureatów i 5 Finalistów Konkursie Ekologicznym „Ziemia nie jest naszą własnością";

11 Laureatów w Konkursie Ekologicznym dla uczniów Gimnazjów Powiatu Sanockiego;

7 Laureatów w Konkursie „Biochemik” pod honorowym patronatem PKO.

To tylko te najważniejsze, a gdzie jeszcze praca wychowawcza i propagatorska.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że i my możemy się wpisać w historię, jakże owocnego i ambitnego, życia Pani Krystyny Witowicz.

           Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów wszystkim pedagogom, których spotkaliśmy na naszej drodze do wiedzy.

 


AKTUALNOŚCI

Brak dokumentów do wyświetlenia.

Nasze galerie

a2.jpg
No polls available at this time.