ul. Wolności 10
38–540 Zagórz
tel.: 13 46 23 370
e-mail: g2zagorz@poczta.onet.pl
Start » ŻYJ POZA KLATKĄ

ŻYJ POZA KLATKĄ

W dniu 14 marca uczniowie i nauczyciele naszego gimnazjum wzięli udział w spotkaniu profilaktycznym prowadzonym przez instruktora terapii uzależnień, autora programu profilaktyki ,,Żyj poza klatką”, panem Leszkiem Korzenieckim.

W pierwszej części spotkania głównym tematem było to, w jaki sposób powstaje uzależnienie i czym ono jest. Przedstawione zostały destrukcyjne zmiany w psychice, ciele i życiu społecznym osób zażywających środki psychoaktywne takie jak narkotyki, alkohol i dopalacze.

Druga część spotkania była poświęcona niepożądanym konsekwencjom, jakie mogą nastąpić w wyniku zażywania narkotyków i dopalaczy oraz picia alkoholu.

Zajęcia były bardzo ciekawe a zarazem wstrząsające. Dały młodzieży dużo do myślenia i z pewnością pomogą naszym uczniom uniknąć niebezpieczeństwa związanego z uzależnieniem.

Cieszymy się, ze taki program odbył się w naszej szkole i składamy serdeczne podziękowania jego realizatorom.


AKTUALNOŚCI

Brak dokumentów do wyświetlenia.

Nasze galerie

a1.jpg
No polls available at this time.